| anonim_4396 a întrebat:

De 2 zile am inceput "tratamentul" cu pasta de dinti Pearl Drops Hollywood smile.(ma spal de 2 ori pe zi) As vrea sa stiu daca a mai incercat cineva si daca chiar functioneaza, iti albeste dintii sau se ca o pasta normala care doar curata? Please, astept pareri, idei, etc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se spune ca reclama este mama comertului dar si tatal minciunii, de ce vrei sa-ti albesti dintii? eu zic sa lasi complexele de-o parte si simte-te bine asa cum esti tu naturala, nu sustin ca sa nu-ti faci igiena bucala dar nici sa arunci bani pe minciuni nu e bine, sti ca acea substanta miraculoasa pe care o contine pasta respectiva ataca smaltul dintilor?

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Decât să-ţi cheltui banii pe tot felul de tratamente, majoritatea inutile mai bine dai 2 lei pe o pungă de Bicarbonat de sodiu şi te dai cu ea.