| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a întrebat:

Am nevoie cele mai frumoase poze cu tinute complete - haine, pantofi, poseta, bijuteri, accesorii (esarfa, ochelari de soare etc) - purtate de vedete (nu conteaza daca doar au prezentat tinuta sau chiar au purtat-o cand au iesit undeva). Sa fie tinute de seara, de zi, de plaja, de interior etc. Cat mai multe si mai frumoase - Fundita!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Bojthe a răspuns:

Nu stiu de unde sa iti dau uite te poti insipra de pe http://www.polyvore.com