| petrica5006 a întrebat:

Buna! Am nevoie de ajutorul utilizatorilor Shein. Vreau să dau o comanda mai mare de pe Shein și niște cadouri, asta înseamnă mai mulți bani, asa ca va rog dacă puteți să scrieți codul acesta: gvbiv0 în bara de căutări de pe Shein și să dați accept. Voi avea parte de o reducere la fel și voi. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu face nimeni asa ceva astea sunt hoții si smecherii, cine ar ajuta pe TPU un necunoscut? Roaga ti rudele sa faca asta nu un strain ca sa ai tu avantaje

| dullcat a răspuns:

Buna.Aici nu sunt utilizatori shein, ci utilizatori TPU.Iar codurile astea sunt doar promovare pe spatele clientilor, reducerea nu exista pentru ca nu ala e pe care il vezi e pretul real.
https://www.youtube.com/watch?v=GOERh8pnQWE