| laviniaaaaaaaaa a întrebat:

Hey! Am nevoie de niște pantofi cu toc până duminică. Cine știe un site care să nu fie foarte scumpi? Deoarece îi port rar și nu vreau să investesc mulți bani.
Și un site care îi poate livra până duminica?
Și dacă azi dau o comandă ziua de azi se consideră sărbătoare legală? Astăzi este înălțarea Domnului. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu cumpăra pantofi de pe site, pantofii trebuie sa îi probezi înainte, gîndeste te ca vei sta încălțată in acei pantofi ore bune, si daca nu îi probezi inainte, o sa te "trezesti" cu răni, bășici bătături de nu o sa mai poti merge, in loc sa dansezi si sa te simti bine la eveniment, duminică o sa stai desculță sub masa de dureri cu pantofii aruncati ca numai poti sa i încalti, ti se vor umfla picioarele de oboseala si te vei descalța ca nu reziști in ei, cel mai bine daca esti din Bucuresti, mergi in magazin la bucur obor au acolo firme de pantofi, sau la habibi acolo au pantofi platforme nu ai spus ce fel de pantofi cauti, ai spus cu toc, dar ce înaltime sa fie tocul? Ce varsta ai? Si pantoful sa nu il porti fara dres ca te va roade.Mergi la nuntă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AboutYou, DePurtat, FashionDays

| DanaDaniellllla a răspuns:

DePurtat sau încearcă să mergi in Deichmann au și reduceri

| Motivation2020 a răspuns:

Depurtat.ro, fashion days