| burN_1734 a întrebat:

am nevoie urgent de ajutor straight face... mi sa lasat fruntea si sprancenele de la folosirea fregventa a placii d intins parul faza i ca tot timpu imi intindeam bretonu peste fata timp de vreo 2-3 ani ...acum m-am tuns scurt sa ma enerveaza la culme! zici cas suparat tot timpu. da de fapt nu-s oh go on.
Ce as putea face in legatura cu problema. asta spre sa nu se ajunga la lifting am 17 ani! Ce imi puteti recomanda?
(p. s. sunt baiat big grin )

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce treaba au fruntea si sprancenele cu placa? Nu cred ca au vreuna. Cred ca, la varsta ta suferi de schimbari ale fizionomiei. Atata tot.

| bcosmiN a răspuns:

Up

| burN_1734 explică:

17 ani am mai mentionat

| Gabriel_Cosmin_1992 a răspuns:

am aceeasi problema! va rog cine stie despre ce e vorba sa raspunda! sunt DISPERAT! am 19 ani. specific ca de 2 ani am problema.cam tot de la 17 ani!