| slayer678 a întrebat:

Am niste papuci cu talpa ortopedica care nu imi sunt foate mari, dar indeajuns cat sa imi cada din picioare. Stiu ca suna ciudat, dar pot sa fac ceva sa ii mai micsorez un pic?
P.s. imi plac tare pantofii aceia
Multumesc!

6 răspunsuri:
| F12345 a răspuns:

Poti pune vată în vârf, dacă nu, vinde-i (pe olx) si cu banii castigati pe ei cumpara-ti altii la fel dar marimea ta

| NoHackJustMe a răspuns:

Incearca sa strangi mai bine siretul... sa-i sa iti lungesti piciorul rolling on the floor

| dani777xd a răspuns:

Pai nu prea ai ce face eu teasi sfatui sa acizitionezi alta pereche la fel ca acesta pe care o ai acum

| cevdet a răspuns:

De micsorat, nu se poate.
Ca sa ii poti folosi, depinde ce model sunt. Daca au sireturi, cum spunea cineva, stringe-le bine. Vata in virf. Sau, la cizmar, sa-ti coase o curelusa care sa treaca peste ****-piciorului sau dupa glezna. Cum spuneam, depinde de model.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Esti fată sau baiat? Papucii aceia sunt decupati in față sau in spate? Ca daca sunt decupati in față nu poti pune vată in vîrf, dar daca nu sunt decupati poti baga vată, cel mai bine daca sunt noi si ai bonul îi poti schimba cu altii acelasi model dar numarul tau, trebuie sa mergi cu ei si sa îi probezi pe ceilalti care o sa ti i ei, au toc? Cit de înalt. Mersi seara frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa iti iei o pereche de branturi. Gasesti in farmacie, Deichmann sau in alte magazine pentru pantofi.