| AleAlexutza12 a întrebat:

FUNDA CEL MAI BUN RASPUNS! Buna! Am si eu o intrebare : As vrea sa invat sa merg pe tocuri dar nu stiu ce pantofi sa aleg.
Eu ma gandesc la o pereche cu talpa ortopedica cam ridicata totusi :)

Cam asa aratau pantofii dar alta culoare :)

http://arinaswardrobe.wordpress.com/2012/06/10/wedges-15 0-ron/

Ar fi potriviti?

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Da sunt foarte frumosi, mult succes la invatat

| anonima2121 a răspuns:

Buna! Si eu am invatat de curand sa merg pe tocuri.Te sfatuiesc sa incepi de cu un toc foarte mic, iar de fiecare data cand iti cumperi pantofi, sa alegi cu cate un toc putin mai mare decat precedentul. Si un sfat : In primele 3-4 luni in care inveti sa mergi pe tocuri, poarta intotdeauna platforme. Sper ca te-am ajutat! Succes!