| Eff a întrebat:

Buna:) Am o dilema. Urmeaza sa imi cumpar o noua placa si nu ma pot hotari intre doua modele.
Una este Philips hp8310 http://www.altex.ro/catalog/index.jsp?categoryId=1355&it emId=27055
Iar cealalta este Remington s1005 http://www.altex.ro/catalog/index.jsp?categoryId=1355&it emId=16506
Intrebarile mele sunt urmatoarele:
1: La cea Philips, daca o are cineva, poti regla temperatura sau se incalzeste singura direct la 210 grade? Parul meu este destul de drept, se indreapta si la 160, deci nu vreau sa il ard degeaba.
2: Cea Remington are in plus fata de philips teflon, insa cea philps are tehnologie cu ioni... pe care remington nu o are. Deci, intre teflon si ioni, care te ajuta sa iti distrugi parul mai putin?
3: Pe care ati alege-o intre cele doua?

Eu as alege-o pe cea philips daca ar avea optiunea cu reglaj de temperatura, pentru ca 210 grade sunt cam mult pentru parul meu. Insa daca nu are, o sa o iau pe cea remington

1 răspuns:
| Bunny a răspuns:

Eu as alege'o pe cea cu teflon(e mai buna pentru par).happySi banuiesc ca amandoua au si optiunea de a regla temperatura.happy