| popalexandra1234 a întrebat:

Am o intrebare. Ce pot face sa am buzele mai "lungi" ( stiu ca suna ciudat ). Uitati in poza asta : http://www.google.ro/......tp?/imgres Cam asa am si eu buzele. au volum ( nu chiar ca in poza) dar sunt foarte scurte. As vrea sa le am cam asa http://www.google.ro/......tp?/imgres sa treaca de baza nasului. Volumul nu ma intereseaza dar lungimea lor da. (lungime adica daca masor dintr-un colt al gurii pana la celalalt ..si la mine e de exemplu 2.5 cm si as vrea 3 cm. Sper ca ati inteles. Ce as putea face? Operatie nu pot si nu vreau. Sper sa nu ma judecati pentru asta. Sunt altele care se opereaza si la buze,si la nas, si la sani si poate si in alte locuri.Asta e singura mea nemultumire.Multumesc :)

2 răspunsuri:
| Denisuca21 a răspuns:

E prima oara cand aud de o asemenea nemultumire! Acum fiecare cu problema lui...de a ta, ce sa zic?! eu nu cred ca e o problema si cred ca ai niste buze foarte frumoase! Nu cred ca ai cum sa modifici ceva. poate daca folosesti un creion de buze, realizezi iluzia de buze mai lungi!

| fKn a răspuns:

Contureaza-le cu un creion si apoi te dai cu ruj, alta solutie nu exista in afara de operatie.