| fffffffffffffffffffff a întrebat:

:) Am o intrebare :D Credeti ca daca mi-as tunde partea dreapta pana la ureche si partea stanga sa o las lunga. mi-ar sta bine? :)

Aici puteti vedea poze cu mine ca sa va dati seama.:)

https://www.facebook.com/myhaelasiteofficial

Răspuns Câştigător
| robertpaul a răspuns:

Nu ai crede, daca ti-as spune ca baiat, ca o femeie este femeie, daca are parul lung si poarta fuste sau rochii.Ai parul lung, banuiesc ca rochii sau fuste ai prin dulap happy.Nu incerca sa te strici, doar fiindca unii prefer sa fie mai speciali si tu vrei sa fii la fel ca ei.Parul creste greu sa stii.La un moment dat vei dorii, alta schimbare, dar nu vei avea ocazia sa ai parul lung, decat dupa cativa ani buni.Eu daca ti-as fii prieten, nu ti-as tolera schimbarea asta.Parul lung este sexi, feminin:in coada de cal, coc etc.O femeie cand isi trece mana prin par sau si-l da intr-o parte, in fata ocilor mei face ravagii.Decizia oricum este a ta, cum vrei sa faci.ciao

3 răspunsuri:
| Solsagan a răspuns:

Ai un păr ok.
De ce vrei să arăţi ca o ţoapă?

| fffffffffffffffffffff explică (pentru Solsagan):

laughing) Vreau o schimbare de look si sunt curioasa. as vrea sa incerc thinking Oricum daca nu imi va placea. asta e. Imi va creste iar parul si asta e laughing

| MCB2000 a răspuns:

Ai arata chiar penibil cum zici tuwinking. Iti sta foarte bine asa cum esti tongue