| pissy90sb a întrebat:

..am o intrebare:daca amestec o vopsea blond cenusiu deschis cu alta saten aluna cam ce culoare ar iesi? aveti idei? mersi

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca vei obtine o nuanta frumoasa

| Bondarel99 a răspuns:

In primul rand nu ai de ce sa faci asta, vopseaua ce va rezulta nu iti va schimba cu nimic culoarea parului, nu cred ca se va deschide nici macar cu 1 ton.Tu ce culoare vrei sa-ti iasa? Daca imi spui te pot ajuta sa-ti iasa nuanta dorita.Nu merita sa faci experimente, iti distrugi parul degeaba.