| Elena_7761 a întrebat:

Buna!happyAm o intrebare in special pentru fete! Se mai poarta botinele cu toc in sezonul toamna-iarna 2011? pentru ca am multe perechi si am cautat pe net si nu am gasit mai nimic.prumu raspuns primeste fundita!:*

Răspuns Câştigător
| chupachups1234 a răspuns:

Cine stabileste ce se poarta si ce nu? Porti ce iti place.winking

1 răspuns:
| Alexoutza a răspuns:

Da sa stii ca se poarta asa ca le poti purta cu incredere.Am aflat asta de la un stilist si sunt in pas cu moda.Verisoara mea are o pereche exact asa:http://www.julie.ro/product/80/444/Botine-Chic-Cu-Flori-t31.html.Pupiciiiii ♥!