| puffa_6346 a întrebat:

Buna!happy am o intrebare la o rochie neagra ce culoare merge la pantofi? niste sugestii

mersi:*

Răspuns Câştigător
| MirunaMira9 a răspuns:

Heiiiio! Niste pantofi negrii cu un plic de aceeasi culoare si bijuterii de argint sau ce ai tu...Pantofii rosii galbeni albastri merge orice culoare verzi roz albi dar sa ai poseta de aceeasi culoare si bijuteriile si va merge superbwinking!

7 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Cel mai frumos este sa ai niste pantofi albi sau rosii.Bineinteles posetuta trebuie' sa fie in aceeasi culoare, si accesoriile daca se poate(asta daca nu iti pui de argint sau aur)winking

| PrecioussGirl a răspuns:

Orice culoare.
insa mie mi-ar placea un rosu big grin:X.

| Meli34 a răspuns:

Cel mai bie merge rosu dar depinde acum ce iti place tie.eu zic sa mergi la magazin si sa cauti niste pantofi care iti plac, indiferent ce culoare ar avea...Doar sa fie deschisa. Sper ca te-am ajutat. happy

| kkkmakafull a răspuns:

Negru,depinde de ocazie daca e nunta nicicand vei fi toata in negru si lumea va crede ca esti in doliu dar daca e o iesire in oras la restaurant sau la terasa e foarte ok

| ruxandra_1434 a răspuns:

Cred ca rosu,verde dar nu foarte aprins,daca ai si niste accesorii la fel, negru, albastru

| jessyka_9063 a răspuns:

Alb, negru sau rosu(daca e eleganta)