| keeponbreathin a întrebat:

Pentru o rochie argintie merge o pereche de pantofi de culoare neagra sau roșie. Sau ar trebui altă culoare? Ce makeup ar trebui să aplic?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Merge negru, rosu e mai riscant dar merge dacă vrei sa ieși în evidenta, ca și culoare la pantofi cred ca ar da bine și ceva înspre mov, sau pantofi negri din piele lacuita, sau ușor sidefati, poți cauta și pe net imagini cu ținute Machiajul poate fi oricum în funcție de trăsăturile tale

1 răspuns:
| Ivanescucristina a răspuns:

O pereche de pantofi negri lăcuiți și un machiaj simplu, dar dacă tu vrei un machiaj mai complex încearcă să folosiți un sclipici argintiu