| milla a întrebat:

Buna am o intrebare, prietena mea, si a smuls mustata cu unghiera neavand o penseta la indemana. E disperata, nu stie cum ii v creste la loc. daca va fi subtire sau tepoasa,... as dori raspuns rapid, multumesc

9 răspunsuri:
| di3tri a răspuns:

Daca a fost smulsa va creste subtire. Daca a fost taiat ava creste un pic mai rigid, dar daca este prima oara nu va creste vizibil tepoasa. happy

| luiza a răspuns:

Zi sa stea linistita, va creste normal, dar spune-i sa nu mai faca asta putea sa se taie...

| afrodita3333 a răspuns:

Daca este prima data cand isi i-a mustata nu va creste ''tepoasa'' pentru data fiitoare ii recomand ceara.

| Choco a răspuns:

Pai daca si-a smuls-o atunci nu o sa ii creasca tepoasa... dar daca a taiat-o doar atunci o sa ii creasca tepoasa si groasa happy

| R11 a răspuns:

laughing incearca cu penseta sau du-te la un salon... orice problema poate fi rexolvata cumva, right?winking

| Anca95 a răspuns:

Nu, nu cred ca ii va creste tepos, cred ca ii va creste la fec ca si in cazul in care l-ar fi smuls cu penseta ca doar tot smuls este, nu? pe viitor spune-i sa incerce benzi depilatoare cu ceara pentru fata de la farmec sunt foarte buna.

| Dorina9 a răspuns:

Cu siguranta ii va creste firul mult mai gros decat era, dar jumulindu-l de mai multe ori in timp el poate disparea, asta bineinteles dp mult timp...:*

| LadyDya a răspuns:

Pai daca si taiato cu unghiera atunci o sai fie tepoasa pentru ca si la o prietena de-a mea i s-a intamplat la feltonguewinkinghappy

| MichaelMike a răspuns:

Sa-ti tai mustata cu unghiera. Doar imaginati-va pentru un minut.