| ღflorinaღ a întrebat:

Buna!
Am o intrebare; Stie cineva cum se numeste tunsoarea lui tequila1428, sau mai multe poze cu ea.Si daca se poate sa-i vad parul din mai multe parti adica de ex. din fata,din lateral, din spate.
Multumesc anticipat!

(Va primi funda doar raspunsul care are poze si explicatie[linkul])

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Uite o imagine cu ea desenata, e nereusita dar o sa iti dai seama http://imgur.com/rnoGB. Nu exista aproximativ un nume al parului Tequilitei.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Sorrynel a răspuns:

Dar de ce nu-l intrebi chiar tu pe el? De unde vrei sa scoatem noi acum poze cu acea persoana? Crezi ca suntem niste psihopati care au poze cu toti membrii TPU?