| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare:) sunt fata:) ce parere aveti despre acesti adidasi? va plac? ati lua in picioare asa ceva? daca da cu ce:) daca nu de ce? http://www.google.ro/......tp?/imgres multumesc:) funda

Răspuns Câştigător
| Psychomind a răspuns:

Da, poți să-i porți liniștită. I-ați un maieu cu - mesaj - și blugi, arată calumea.

1 răspuns:
| AddictedToLife a răspuns:

Se vede dupa simplitate ca sunt de la Adidas.I-as purta(numai pentru alergari, bicicleta, sport in general) cu un maiou alb mulat de la Adidas/Nike si o pereche de pantaloni 3/4 negri, stransi pe corp tot de la Adidas/Nike