| ingerasdulke15 a întrebat:

ce parere aveti despre telefonul asta http://www.google.ro/......tp?/imgres mi la loat tati si a zis ca daca nu imi place nu e nici o problema il vinde si imi ia altu imi puteti spune daca are warles ( nu cred ca e scrii corect scuze) fratele meu asa zice

Răspuns Câştigător
| pioneeraudio a răspuns:

Salut prietene. wireles, nu are. dar in rest e un telefon super ok. eu am unul. si se comporta foarte bine, doar ca, camera foto este cam slabuta (2 mp) memoria interna este de 10 MB dar suporta card de memorie MICRO SD pana la 32 GB! funda?