| Deniiis a întrebat:

Am o intrebare: voua va cade parul atunci cand va indreptati? Mie imi cade, pierd in jur de 30-40 de fire, e normal? Spuneti-mi voi ce folositi atunci cand va indreptati parul?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,imi cade si mie un pumn aproape.
E normal sa cada pana la 100 de fire zilnic, afirma specialistii.
Am inceput de azi sa folosesc TONIC CAPILAR de la DACIA PLANT.
E o formula concentrata din tincturi naturale, regenereaza parul si elimina matreata.
Te pup!

| MetalHead04 a răspuns:

Si mie imi cade, dar nu mult, fa-ti masti hidratante si regeneratoare pentru par.

| LioErnest a răspuns:

Eu folosesc un ser de la loreal! dar este normal sa iti cada fire de par, dar stai linistita ca se regenereaza! si mie imi cade fooooarte mult cand ma pieptan, dar imi pun masca cu ulei de ricin si ulei de masline o data pe saptamana si am un par puternic si des! poti face la fel :) in concluzie nu te ingrijora pentru firele care mai cad!

daca ti-am fost de ajutor, ajuta-ma si tu cu un like pe facebook:

http://www.facebook.com/mondenpunctro

| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ tuturor le cade parul, chiar si mie! eu nu folosesc nimica, dar imi fac masti pentru par. big grin

| PatrisuK a răspuns:

Nu este normai nu il mai indrepta pentru un timpptr el se arde

| Andreiii45 a răspuns:

Eu folosesc pieptenele. Nu imi pierd parul