| mara_8999 a întrebat:

Am o mare problema cu firele de par rebele. Sunt foarte inestetice si multe. Ce sa fac sa le aranjez?

2 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Da-ti cu fixativ spray, nu spumabig grin

| MonicutZZa a răspuns:

Pai foloseste produse de hair-styling. Cel mai bun cred ca e fixativul, eu folosesc cu treapta de fixare 4, deci rezista. Mai e si ceara, da aia e pentru bucle (eu am parul un pic ondulat si mai folosesc din cand in cand). Spuma e...nerezistenta, adica nu fixeaza chiar asa ca fixativul, parerea mea. Gelul e cel mai nasol, eu una n-as folosi, e invechit big grin.