| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ¨stapanesc¨firele de par rebele(mai mult in varful capului)?

7 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Fa-ti un permanent drept e cea mai buna solute ca cu placa sau cu fixative iti strici parul

| unprietenaproape a răspuns:

Uda ti palmele cu apa

| dianainsta01 a răspuns:

Fixativ, e cea mai sigura solutie. dar poti aplica si ulei de par pe parul ud.

| Lavii007 a răspuns:

Foloseste balsam dupa spalare.

| Dayuuum a răspuns:

Buna. Acelea sunt fire mai deteriorate. Nu e bine sa aplici fixativ ca le deteriorezi si mai mult. Aplica ulei de argan, e bun pentru par deteriorat si fire despicate. Sau daca nu gasesti ulei de argan, aplica balsam la fiecare spalare si usor usor se mai reduce aspectul acela. Fundita?

| CryShiAtat a răspuns:

Fixativ de păr!

| Radu_Andreea_1976 a răspuns:

Cu ulei de argan.
Funda?