| FunnyMoment a întrebat:

Am o mare problema. Mi-am cumparat acum o luna o geaca in genul celei din a doua imagine :http://www.diva-star.ro/2011/07/geci-toamna-iarna-2011-2 012.html doar ca pe un albastru inchis.Eu sunt destul de inalta si potrivita ca greutate dar mi se pare ca ma face sa arat ca un tanculet:))adica, cu umerii lati si picioarele slabe. Voi ce credeti? Ce as mai putea face pentru a diminua acest efect?

2 răspunsuri:
| friday a răspuns:

E si logic, gecile de genul nu o sa se aseze niciodata bine laughing. Decat pe fetele foarte inalte.

| djspicedem a răspuns:

Poate nu este genul de geaca potrivit pentru corpul tau.Dar ai putea sa inchizi fermoarul pana sus.sa vezi cum va sta atunci.asta mai diminueaza faptul ca te face "tanculet".dar daca ai incercat asta incearca sa o porti cu fermoarul mai desfacut nu foarte mult...si sa o porti cu o esarfa...asa nu se va mai vedea urat.winking sper ca ti-am fost de folos:*