| SindyR a întrebat:

Buna am o ocazie speciala si vreau ceva foarte sexy de imbracat. Dati-mi si voi niste pareri.

Răspuns Câştigător
| lentzig a răspuns:

Daca vrei sa fii sexy si nu vulgara opteaza pentru o rochie neagra sau rosie, cu manicile lungi sau trei sferturi, dar cu spatele gol.nota:nu purta sutien,caci vei strica efectul rochiei. poarta, in cazul in care nu te simti confortabil fara sutien, sutien din silicon.costa 20-30 lei, se lipeste de piele si nu are bretele! vei face senzatie.nu ti pune nicio bijuterie la gat, doar cercei, eventual o bratara.e f important sa porti tocuri! 1

5 răspunsuri:
| romanaols a răspuns:

Ia-ti o rochie mulata cu imprimeu de leopard. E sper sexy

| Zangetsu a răspuns:

Ce poate fi mai sexy decat costumul lui eva?

| SindyR explică:

As vrea si poze cu modele daca se poatebig grin

| sammiess a răspuns:

Cu un costum sexy faci senzatie: http://www.burnplace.ro/categorie/549/costume-sexy