| oeg a întrebat:

am o pereche de adidas f50. asa scrie pe botul lor dar pe limba scrie f10. ce sa cred. http://images1.okr.ro/......00_700.jpg

Răspuns Câştigător
| Arcusor a răspuns:

Sunt fake mai mult ca sigur.Am vazut o pereche de genul asta intr-un bazar cand m-am dus la un magazin artizanat sa cumpar un aparat de masat. Poartai doar la fotbal ca-ci eu unu ii vad ca pe o pereche de plastic in care iti transpira piciorul si care se strica sau se descose la primul sut.Bafta

1 răspuns:
| oeg explică:

Nu sunt fake ca i am luat de la ei din magazin. din reprezentanta