| Karla_4943 a întrebat:

Buna :*. Am o placa de indreptat parul neprofesionala(ca sa imi stea parul trebuie sa ma indrept in fiecare zi ) si o placa de par profesionala(ma indrept odata la 4 zile ). Care este mai daunatoare parului?
Care arde mai tare parul?

5 răspunsuri:
| VogueAdicction a răspuns:

Amandoua placile sunt daunatori parului.
Cea neprofesionala pentru ca te faci in fiecare zi, si presupun ca cea profesionala pentru ca daca te faci o data la 4 zile cu ea, inseamna ca atunci cand ti-l faci, te arde rau, ca sa poata sa iti stea parul 4 zile drept.

| fuckThisLife a răspuns:

Cea pe care o folosesti mai des,cea neprofesionala u este buna, iti ia mult pana ti-l indrepti ceea ce inseamna ca til arzi foarte usor, pe cand cu o placa profesionala in max 30 de min esti gata si nu mai ai treaba 4 zile cum spuneai si tuhappy

| ChristtineA a răspuns:

Pai depinde happy
De ce placa ai si ce solutie de par folosesti! :p
Dar cred ca cea mai neprofesionala, pentru ca te indrepti in fiecare ziihappy

| anamaria_8770 a răspuns:

Cea care arde mai tare e cea "neprofesionala", ca presupun ca daca cu cea "profesionala" te indrepti odata la 4 zile e destul de buna, incearca sa nu o mai folosesti pe cealalta:*pupic:8funfitssa?!love struck

| 07diana a răspuns:

Ambele sunt daunatoare parului. dar daca vrei totusi sa te indrepti incearac sa iti iei o solutie ca sa nu ti se mai arda parul.