| popescucarmen43 a întrebat:

am o problema cu parul...el e ondulat natural de la mama natura laughing dar ...nu e ondulat mult, adica doar varfurile mi se onduleaza si ma enerveaza chestia asta ..cum pot sa-l fac ondulat asa cum ar trebui sa fie sau sa-l fac la varfuri sa mi steie drept?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tunde-te exact asa, cu suvitele din fata la dimensiunile alea:
https://www.divahair.ro/......r-girl.jpg
Si eu am parul ondulat si imi statea urat tuns drept, de cand m-am tuns asa, crede-ma ca nu cred ca am gasit vreodata o tunsoare sa mi se potriveasca mai bine.

| Annamaria21 a răspuns:

Du te la salon si fă te un semi permanent, costa in jur de 30 de lei, si va sta ondulat spre creț vreo4-5 luni, depinde cat de repede iti creste părul, si de indreptat Poti doar cu placa, mai sunt tratament de salon de indreptat dar sunt foarte scumpe, in jur de 300€

| Gabriela_Urucu_1984 a răspuns:

Dupa baie cand este inca umed il poti da cu spuma, iar cand se va usca va sta ondulat... de indreptat, doar cu placa! Succes!