| dkdkdk24dgdgdg a întrebat:

am o problema. Cum sa scap de pistrui sau macar sa ii fac mai putin vizibili. Va rog sa ma ajutati cu sfaturi care chiar dau roade. FUNDA

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Am auzit ca functioneaza cu zeama de lamaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi fond de ten sau chiar un corector bun.Nu incerca diverse masti pentru disparitia pistruilor pentru ca situaţia se va agrava urmand ca tenul tau sa fie din ce in ce mai sensibil si aparitia cosurilor sau iritatiilor. Mult noroc in continuare!

| Solsagan a răspuns:

Ei nu dispar, însă poţi să le scazi vizibilitatea cu diferite creme / măşti.