| dkdkdk24dgdgdg a întrebat:

am nevoie de sfaturi...DAU FUNDA. Am o problema. Cum sa scap de pistrui sau macar sa ii fac mai putin vizibili. Va rog sa ma ajutati cu sfaturi care chiar dau roade.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Exista creme de depigmentare.

| altrix a răspuns:

Ia un pumn de nisip, ia un scotch dala argintiu rezistent, pune nisip cu grija pe scotch si date pe fata cu el. iti garantez succesul.

| mariass a răspuns:

Nu cred ca ai cum. Poti sa incerci sa te dai cu fond de ten... Si cred ca atunci cand o sa cresti poti sa faci un tratament cu laser.

| Andraa20 a răspuns:

Exista la farmacie, creme pentru disparitia pistruilor sau. du-te la un dermatolog sa-ti faca o anumita crema specifica pigmentului tau.

| oncilamarian a răspuns:

Incearca un fond de ten!winking