| Dani160 a întrebat:

am o problema de care vreau sa scap si nu stiu cum. Culoarea pielii mele este mazliniu inchis si nu pot sa o sufar. Va rog nu incepeti cu chestii de genul "Obisnuieste-te cu ea" sau "este pielea ta, trebuie sa iti placa". Vreau sa va intreb daca exista metode prin care as putea sa o deschid, poate chiar sa o fac alba si care sunt acestea. Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa ajungi ca Michael Jackson? Ala a avut bani de si-a deschis culoarea pielii. Si a avut destule probleme de pe urma tratamentului. Multumeste-te cu ce ai. Nu-ti strica sanatatea cu tot felul de porcarii.

| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa te dezamagesc, dar chiar nu exista nici o metoda sa-ti schimbi pigmentul pielii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt tot felul de creme coreene care ajuta la deschiderea culorii pielii dar cel mai posibil e sa-ti fotosensibilizezi pielea si sa faci cancer de piele in cel mai rau caz sau tot felul de arsuri.

| florycik0international a răspuns:

Nu exista. Obisnuieste-te cu ea, este pielea ta, trebuie sa iti placa