| elenamarian95 a întrebat:

Am o rochita albastra si vreau sa o iau cu niste sandale argintii cu sclipici la o nunta.Ar merge sa iau un plic negru cu sclipici la ele?

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

As opta pe sandale argintii cu sclipici si poseta tot la fel. Ori sandalele sa fie negre la fel ca poseta, da mai bine decat sa ai 3-4 culori pe tine.

| dreambig18 a răspuns:

Daca ai o pereche de sandale negre, o poti asorta cu plicul negru caci combinatia albastru-negru e mai buna decat combinatia albastru-negru-argintiu