| mikuta a întrebat:

Am o rochita corai so pantofi corai si rosu (ceva de genu asortati) si as vrea sa stiu daca merge un plic negru? Fundita

Răspuns Câştigător
| lolalolita a răspuns:

Da ar merge plicul negru daca te accesorizezi cu ceva negru. gen o bratarica sau niste cerce. sfatul meu e ca plicul sa fie cat mai simplu pentru ca. deja culoarea pantofilor si a rochitei iese deja in evidenta. sper ca te-am ajutathappy:*

2 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Desigur ca merge, negru il poti asorta cu orice.
Sper ca te-am ajutat!

| Elsker a răspuns:

Da, negrul e cea mai buna solutie, daca ai alege alta culoare, ar parea prea incarcathappy