| Hariboo a întrebat:

happy Am o rochita de culoarea mustarului si o curea maro in mijloc dar nu stiu ce tocuri sa imi iau... Am o pereche de tocuri de un portocaliu aprins care ii din lac si crem care ii din piele intoarsa, asa sunt tocurile dar nu stiu daca merg culorile... Funda pentru cine ma ajuta. puppy dog eyes :*

Răspuns Câştigător
| Adelinaaaaaaa a răspuns:

Ai putea asorta cureaua cu niste pantofi maro si rochia s-o asortezi cu un plic de culoare mustarului.