| adelina899 a întrebat:

Am parul ars si imi cade ( nu foarte mult ). Am auzit ca tinctura de ardei iute este buna dar trebuie folosita pe termen lung. Am mai auzit de un sampon de la plafar, numit favisan care ajuta la cresterea parului si este doar 10 lei. Daca aveti informatii despre aceste produse va rog sa-mi spuneti. funda

Răspuns Câştigător
| didiroxididi a răspuns:

Samponul Favisan este mai bun stiu pe cineva care avea aceeasi problema si a folosit samponul acesta si acum parul ei nu ii mai cade si este mai bogat

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Samponul nu e de la Plafar (apropos, Plafar nu mai exista, multumiti PSD-ului ca l-au omorit si au vindut brandul pe doi lei), ci fix de la Favisan. De la Favisan e si sampon si lotiune pentru cresterea parului, ambele excelente.

| Azazea a răspuns:

Le-am folosit pe amandoua(cateva luni) si nu pot sa zic ca am vazut vreo diferenta, insa presupun ca depinde de fiecare big grin, nu sunt scumpe deci le poti incerca si tu sa vezi ce efect au big grin de la tinctura o sa te usture scalpul destul de tare si ai grija sa nu iti dai in ochi fiindca o sa lesini de usturime laughing bafta