| ana_8023 a întrebat:

am parul aspru si nu mai stiu ce sampon si balsam sa folosesc.am folosit 2-3 ani elseve dar acum mi se pare ca e din ce in ce mai prost. ce imi recomandati pentru stralucirea parului?

4 răspunsuri:
| biuuu a răspuns:

Deci eu zic ca este foarte bun samponul si balsamul de la Pantene
sau ar mai fii ceva balsam de la Kallos si ala este ft bun

sper ca te-am ajutat
bye:*

| Epurean a răspuns:

Incearca Garniere Fructis. Daca vrei ceva mai "medical" incearca Stieprox (ajuta si la matreata, si impotriva caderii parului si da si o mica stralucire) sau incearca tratamentele alea babesti cu galbenus si frunze de nuc

| mishi a răspuns:

Eu iti recaomand o masca naturala cu un galbenus de ou, 3-4 linguri de ulei de masline si o lingura de miere.este foarte bun pentru parul aspru il hraneste si il ajuta sa se regenereze.stai cu ea pe par 30-45 de min si pe urma spala l bine.

| mikutza_1812 a răspuns:

Eu folosesc Gliss hair repair si e destul de bun. Poate vrei sa incerci si tu!