| ArrianaM a întrebat:

Ce sampon/balsam imi recomandati pentru parul deteriorat?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sampon si balsam Elseve

Răspuns utilizator avertizat
| zurick a răspuns:

Salut! Ser pentru par deteriorat de la Gerovital Plant.Pa,pa.

| ArrianaM explică (pentru zurick):

Mi-am cumparat sampon si ser de la Gerovital si dintr-odata mi-a aparut foarte multa matreata si parul era foarte electrizat, deci..nu mai vreau

| zurick a răspuns (pentru ArrianaM):

La mine a functionat

| ArrianaM explică (pentru zurick):

Asta depinde de tipul de par...eu nu mai risc

| Kasia a răspuns:

Incearca Elseve Total Repair.Toata gama e buna.

http://www.lorealparis.ro/......air-5.aspx

| Mable009 a răspuns:

Garnier cu ulei de avocado si unt de karite

| DraKeSTF a răspuns:

Buna sfatul meu este sa nu folosesti ce ti sa recomandat pana acum sau alte samponiri! Du-te la farmacie si cere un sampon special! crede-ma nu sunt foarte scumpe si sunt bune happy eu cu din astea am scapta de matreaza si coji dinaleahappy a apropo alea ajuta parul sa nu se toaceasca la varf in cazul fetelor happy fundita?happy

| laviiixdheloo a răspuns:

BUna:*. pai poti incerca sampon Sios sau din farmaciile sensi blue gasesti un sampon de urzica ft bun..balsam poti incerca de la sios..sau din farmaciile sensi blue. happy sper ca te-am ajutat cum am putut. :*