| Radulescu_Nicoleta_1978 a întrebat:

Am parul castaniu destul de închis, părul meu natural fiind un saten deschis spre închis. Ideea e ca nu m-am vopsit niciodată negru, cu doar saten închis si castaniu, insa as dori sa fiu un ciocolatiu. Ca sa îmi fac decolorare, nu îmi doresc sa îmi stric parul, remediul cu lamaia, ulei de măsline, scorțișoară si apa merg împreună pentru decolorare? Sau ce îmi recomandați voi? Țin sa mentionez ca nu m-am mai vopsit de aproape 2 luni iar la rădăcini s-a deschis ceva parul! Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Biancaaaaaaaa a răspuns:

Eu am folosit vreo 2 luni doar ulei de masline pe toata lungimea parului saptamanal si stateam cu el peste noapte. Mi s-a deschis destul de mult culoarea parului

| busuioc23 a răspuns:

Https://www.mydoterra.com/......anevscaia/ va recomand sa va interesati de produsele Doterra.

| PinkPanda2001 a răspuns:

Sa nu te decolorezi in niciun caz. Am avut varfurile decolorate, mi le-am vopsit la salon in ciocolatiu si se duce. Trebuie sa ma tund si sa ma revopsesc pana scap de portiunea decolorata. Intreaba un expert, cauta un salon, sau cauta-l pe Instagram pe Sorin Stratula si scrie-i, el te va ajuta.