| Jadis a întrebat:

Am parul mediu cam pana la inceputul umerilor si mi se intoarce la varfuri spre exterior. Inainte cand aveam parul lung pe spate nu era asa dar acum ca l-am tuns, se tot intoarce. Il indrept cu placa, il fac cu peria rotunda, dar dupa cateva ore ii la loc. Ce sa fac sa fie drept drept. Multumesc muult. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| princess a răspuns:

Woff woff :d cunosc cateva fete in situatia ta:p si-au taiat parul si acum sunt disperate sa le creasca mai repede pentru ca li se intoarce mereu la varfuri! singura solutie draga mea este sa ai rabdare pana iti creste ...ca si cu bretonul cand nu il mai vrei nu stii ce sa faci cu el daca il prinzi nu e bine daca il lasi desfacut iti cade in ochii bla bla tot ce poti sa faci este sa ai rabdare si iarasi rabdare. oricat ii dai tu cu placa si cu peria si cu fixativ mereu ti se va intoarce acum are "o masura" ca sa ii zicem asa, putin mai dificila.succes(app nu ai specificat cat de scurt este parul tau, normal ti se intoarce daca il ai putin mai scurt de umeri )

3 răspunsuri:
| OliviaHoran a răspuns:

Dupa ce il indrepti foloseste putin fixativbig grin

GossipGirl

| Bubbles_8156 a răspuns:

Dupa ce il indrepti foloseste putin intaritor, sau ceara de par.happy

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Disperataaa dupa par drepthappy...
si eu eram o vreme asa stiu cum e dar eu atunci nu avem placa si a crescut da nici nu-l mai tund repedehappyapoi pentru drept ia-ti o placa mai buna; _