| nightrosesred a întrebat:

am parul pana la umeri. Si as vrea sa imi propuneti niste coafuri simple pentru la scoala.
dau funda.multumesc

Răspuns Câştigător
| Kydutsa a răspuns:

Buna :*
Si eu am avut parul pana la umeri cand eram la scoala, dar il faceam in toate felurile.
Ori il prindeam un mot ciufulit in varf, ori il impleteam in diferite feluri (acum se poarta foarte mult impletit ) il poti indrepta cu placa, iar peste ii poti face niste bucle, sau poti face 2 codite asa jos si le rasucesti, ori o codita intr-o parte. D-asta te vaiti? sunt o gramada de modalitati. Sper ca te-am ajutat, pupic

2 răspunsuri:
| alma17angel a răspuns:

Ce n-as da sa am si eu parul pana la umeri! Eu mi l-am filat, iar acum nu-i mai pot face nimic, nu-l pot impleti, nu-l pot prinde coc...sad