| FashionPink a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor! am parul pana la umeri in scari si breton pe o parte.A vrea sa-mi spuneti niste coafuri originale sau macar mai simple. Sa le pot purta la scoala. URGENT!

1 răspuns:
| AlinaToma a răspuns:

Pai nu cred ca poti face anumite coafuri in coada inpletita, oada de cal prinsa intr-o parte si apoi impletita lejer.sau parul prins pe jumatate lasat bretonul la vedere sau un coc micut lejr cel ma indicat ar fi coada impletita intr-o parte ar arta ingrijit si elgant toto odat. Bafta!happy