| chocolatedream a întrebat:

BUNA, am parul pana la umeri si vreau sa il prind in coada dar mai vreau si alte ideei - ceea mai buna idee primiste funda

Răspuns Câştigător
| BYBY a răspuns:

Coada

Coc,

Sa-l intinzi cu placa

Sa-l ondulezi

Sa-l faci cret

Sa faci coada impetita

Sa-ti faci spic

Sa-ti faci doua coditze

Sa-L prinzi cu mai multe clame

Sa-ti faci mai multe coditze impletite si pe urma sa le prinzi intr-o coada normala(nu impletita) o sa iasa misto...

Sa te speli si cand il usuci cu feonul sa dai cu o perie rotunda prin el, ii da volum

Funda?:Xpls

3 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Hey! Aspectul parului este foarte important pentru imaginea noastra. De aceea, mai intai ar trebui sa ai grija de sanatatea lui. Daca singura ta problema ramane modul in care trebuie aranjat, iti recomand linkul urmator : http://www.divahair.ro/......_si_culori Vei gasi coafuri noi si usor de obtinut. Un gand bun, Elena.

| gill8513 a răspuns:

Unei fete ii sta foarte bine cu parul lasat liber...asta arata feminitatea din voi.winking