| nebunademika a întrebat:

am pierce in limba de 4 zile, si am inceput sa mananc cat de cat mai bine, si vorbesc mai clar, dar limba inca o am umflata, nu stiu ce sa fac sa mise mai desumfle, voi stiti ceva?, pentru cei care au avut, e normal sa o am atata timp? va multumesc

Răspuns Câştigător
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Pai, eu in limba am avut cand eram mai mica, acum doi ani.[acum am 14 ani], imi puneam mereu gheata pe limba si beam apa rece rece. Dar pasiunea mea era sa ma joc cu el; C
Bafta,

Ashley

8 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Cred ca vrei sa zici pierce happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal
stai linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesteca gheata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate eu mi-am facut gaura in limba acum 2 zile si inca am limba umflata rau si ma doare eu deja am inceput sa vorbesc mai bine si sa mananca cat de cat...thinking astept sa mai treaca tmp sa vad ce o sa se intample si mie mi-e frica sa nu se infecteze thinking da nu cred.big grin am auzit ca nu e bine sa mananci lactate ca se infecteaza eu am baut lapte si nu s-a intamplat nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal ca limba sa ti se umfle cand ai pierce, dar asta o sa treaca in cateva zile daca iti pui gheata si pic de alcol(bere)(iti sppun din proppria experienta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ar trebui sa ai limba umflata vreo 4/5 zile dar i'ty trece si nu te doare daca folosesty foarte desc apa de gura mentolata eu il am de 3 zile si manank fff bine de la inceput si ma doare doar daca ma lovesc foarte tare...succesc sa nu uity de apa de gura :*:*

| mahoney a răspuns:

Uite-te aici, poate te ajuta: http://www.portalroman.com/......m-215.html

| nebunademika explică:

Da.scz...m`am grabithee hee