| CezaraEM a întrebat:

Buna!
Am sa merg sambata la un botez si nu stiu ce tinuta sa imi aleg. Am niste pantofi albi stiletto pe care as vrea sa ii port.
Problema este ca am presimtirea ca urmeaza si perioada aia (fetele stiu) :-(
Vreo idee, ceva? Sunt genul care iubeste rochitele, fustele, chiar si salopetele! Orice idee e bine venita! kiss
Multumesc frumos kiss

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Va sugerez sa luati o rochie noua frumoasa si eleganta cu fusta larga, va aratati ca o domnisoara care merge la biserica la un botez! De preferabil in culoarea preferata a dvs.(rosie)! Toata lumea se imbraca decent, curat si elegant cand merge la biserica, la un botez si apoi la petrecere!

| CryShiAtat a răspuns:

Poţi opta fie pentru o rochie fie pentru o salopetă. Eu personal ţi-aş recomanda o salopeta, deoarece şi mie mi s-a întâmplat acelaşi lucru. Am fost în acea perioadă a lunii, şi am ales să port o rochie la nunta. la care ram invitată. Nu e chiar cel mai comod sentiment. Insa daca simţi că nu ai o problemă de comoditate in a purta rochii în această perioadă, atunci nu văd de ce nu ai opta pentru o rochie. Iar daca optezi pentru o salopeta, ţinând cont de faptul că e un botez, ar trebui să alegi ceva mai elegant în stilul acesta
http://g03.a.alicdn.com/......gOFbXa.jpg
Insă indiferent de ce alegi sa porti, nu uita sa te distrezi! ^^