| BeautifullGirll a întrebat:

La aceasta intrebare as vrea sa-mi raspunda mai mult fetele care au experienta.
Deci: Mi-am luat o pereche de pantofi cu toc (tocu de 12 cm) si nu stiu cum sa fac sa se lase mai repede in fata ca ei sunt buni de mine dar ma cam doare degetu mic de la picior. sad. Cum sa fac sa se lase mai repede? Mentionez ca sambata o sa merg la un botez. Si nu vreau sa ma doara piciorul... sad Helpp mee! Dau Fundaa pentru cel mai bun si mai rapid raspuns!

Răspuns Câştigător
| Idealista a răspuns:

Stiu că această metodă pare absurdă, dar funcționează, încalță niște ciorapi mai groși, apoi încalța-te în pantofi și mergi puțin așa prin casă sau
lasă-i în pivniță ori într-un subsol (acolo temperaturile sînt mai joase sau aerul e mai umed, ceva de genul acesta...)

| BeautifullGirll explică (pentru Idealista):

Aoleu incerc chestia cu ciorapii mai grosi si doare rau de tott crying Cam cat timp ar trebui sa-i tin?

| BeautifullGirll explică (pentru Idealista):

Iti multumesc foarte multt a merss :X:X:X

| Idealista a răspuns (pentru BeautifullGirll):

Cu plăcere, ma bucur că te-am putut ajuta happy

10 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna, poarta-i prin casa si vor ceda sau ii poti face cu un pic de spirt in interior si vor mai ceda, succes.

| amyana a răspuns:

Poartale prin casa sau pune ceva in fata ca sa se lasa

| WhiteLife a răspuns:

Da-le in locul acela cu crema de maini, freaca bine si asteapta peste noapte. A doua zi incearca sa-i porti putin cate putin.

| Irinami21 a răspuns:

Poarta-i prin casa toata ziua. ---Si eu am fost nu demul la o nunta si ma dureau ingrozitor picioarele laughing Incearca inainte de ai incalta sa te dai cu o crema pentru picioare si sa iti pui niste leocoplast la degethappy

| Idealista a răspuns:

Am uitat să-ți pun că dacă le ții în subsol trebuie să le ții 2-3 zile don't tell anyone

| BeautifullGirll explică:

Incerc chestia cu mersu prin casa de cateva zile.

| Simonapuff a răspuns:

Pune-i sai incalte o alta persoana cateva oare prin casa dar aceea persoana sa aiba 1 nr mai mare ca al tau sau daca nu ai pe cine pune.ia-ti o pereche de sosete mai grosute si incaltale tu cateva ore prin casa si asa se lasa usor usor.Te cred stiu ce inseamna.pana si regina angliei are o persoana care ai incalta toata pantofaraia inaintea ei.