| byankkk a întrebat:

Buna am sanii foarte mici si nu stiu ce costum de baie sa-mi iau sau de unde. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| myhaela13 a răspuns:

Ia-ti un costum de baie dar nu cu sutienu in forma de triunghiuri ca iti scoate in evidenta cat de mici sunt sanii. ia-ti un costum cu cupele potrivite pe sanii tai ceva de genu
http://www.3suisses.ro/......15239.html
sau
http://www.roportal.ro/......u-2045.htm (primul costum de baie cel rosu ti s-ar potrivi daca ai sanii mici dupa ultimu site

13 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Incearca la Zara,Sprider,Fox,Takko.
Eu nu ii am chiar asa de mici si am cautat in magazinele astea si nu am gasit marimea mea, dar pana la urma am gasit, dar nu mai stiu unde.

| mgtow a răspuns:

Intreab-o pe maicata ce marime porti si apoi iti cumperi costumul de baie.

| Roxett a răspuns:

Poti sa-ti iei orice costum de baie...si cu burete si fara.

| XtmCamiii a răspuns:

Pai trebuia sa mentionezi si varsta. Daca ai peste 11 ani iti poti lua o bustiera+slip se gaseste si pe litoral si in toate magazinele de fete.
Funda?

| R_8074 a răspuns:

Www.asos.com

Ai nevoie de un costum de baie cu aplicatii multe pe sutien si cu slipul simplu.

| porumbitza a răspuns:

Http://event.2parale.ro/......ents/click as spune sa alegi unul din acelea. avantajeaza foarte mult sanii mici.mi-am luat si eu unul de genul si crede-ma iti sta foarte bine si pare ca ai sanii mult mai mari.succes

| Userrr a răspuns:

Pai ia-ti un costum de pe la plaja daca te ducibig grin si ia-ti unul roz cu inimioare sau ceva cu niste cranii ori floricele(Bleac imi plac doar craniile)

| andreeadag a răspuns:

Faptul ca ai sanii mici trebuie privit ca un avantaj in ceea ce priveste alegerea costumului de baie! Poti opta pentru un costum de baie cu sutien push-up!
Uite ai un site aici :
http://www.121.ro/......ie-p5.html
Distractie placuta!:*

| cristinela a răspuns:

Cu bureti, evident, si cred ca gasesti in mall.

| viky98 a răspuns:

Hei! Am aceeasi problema si am un costum de baie cu cupele tip triunghi dar are si un mic buretel.Mie toata lumea mi-a spus ca ma avantajeaza.Il poti lua dintr-un mall.

Alte răspunsuri
| clopotika_3516 a răspuns:

Eu nu-i am asa de mici, adica am aproape 15 ani si la bust am 72:D, dar te sfatuiesc sa-ti iei un costum de baie stil bustiera. Uita-te pe WWW.H&M.COM si acolo gasesti multe...io mi-am luat unul de pe litoral;). Probabil ca ai vazut poze cu mama ta cand era mica pe plaja si ziceai WOW ce costum oribil are mama, dar uite ca acum se poarta...nu uita: costum stil bustiera, nu bustiera;). Sper ca ti-a fost de ajutor rasp meu. Fundita?:D?

| Camelia-Maria_Nechita_1991 a răspuns:

Sutienul tip banderolă măreşte sânii.
Dacă vrei să dai impresia unor sâni mai mari, alege sutienele în culori tari, cu imprimeuri puternice. Când îţi alegi sutienul cel nou, ţine cont de două tips-uri: cel legat după gât atrage atenţia asupra bustului, faţă de cel clasic, cu bretele pe umeri, iar sutienul tip banderolă face ca bustul să pară mai mare. De asemenea, un sutien cu semicupe sau push up şi şnur după gât oferă per­­cepţia de voluptate.

http://fashionandbeauty.ro/......sanii_mici