| dyenutza22 a întrebat:

Buna am si eu nevoie de niste sfaturi. Sambata trebuie sa merg la un majorat la un prieten si vrea sa-mi dati idei cum sa ma imbrac si sa ma machez? dau fundita la cel mai bun raspuns. mersi:X:X

Răspuns Câştigător
| HepiBăluuns a răspuns:

Deschide-ti dulapul si probeaza ce iti place si ce e necesar pentru aceasta perioada.Vezi ce te avantajaza cel mai mult si cum iti sta mai bine.Asorteaza cu niste accesorii dragute,cercei, bratari, curele.Eu iti propun niste pantaloni deschisi,cu o camasuta si o bolerica potrivita, cu o curea, o esarfa si un machiaj la culoarea bluzei.Sau,ciorapi la culoarea pielii, cu niste cizme inchise la culoare si o bluza mai lunga(ca pentru colanti) sau o rochita in loc de bluza.
Oricum, succes si sa atragi toate privirile! Pupici:*

5 răspunsuri:
| KaTtY a răspuns:

Buna si tie
daca majoratul va fi la un restaurant, club sau altceva te poti imbraca intr-o rochita sau in fusta cu ciorapi colorati si o camasa sau o bluzita mai eleganta
daca va fi acasa te poti imbraca in blugi si un tricou mai lung si cu o curea in talie.

despre machiaj ce sa sp...
sa iti faci un machiaj nu prea strident
si in culoarea in care te imbraci
sau daca ai ochii albastri sa te dai cu albastru sau ce culoare au ochii tai

sper sa-ti placa ce am ales, eu asa mas imbraca
si distractie placuta la majorat

| Denysutza27 a răspuns:

Eu asi zice sa te imbraci in fusta

| florilaleletrandafiri a răspuns:

Buna...eu m-as imbraca intr-o rochie eleganta (scurta) negra(negrul te scoate intotdeauna din belele) daca esti scunda pantofi cu toc iar daca esti inalta de preferat fara toc, machiajul sa fie pe gustul tau! pa-pawave distractie placuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa te imbraci intr-o rochie.e mult mai eleganta decat niste pantaloni.