| GuMiiiLiiix19 a întrebat:

Trebuie sa merg la un majorat si nu stiu cum sa ma imbrac! Ceva idei? Mersi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Decent,dar în acelaş timp cât mai elegant.
Mergi pe o rochiţă finuţă,elegantă,depinde ce culoare îţi place,asorteaz-o cu pantofi de aceeaşi culoare,nu uita de machiaj,parfum, ceva accesori dacă îţi place să porţi, o coafură elegantă acolo, nu foarte sofisticată, ceva care să te simţi bine în pielea ta.
Te pup!

4 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Incearca o rochie neagra, mulata si nu foarte scurta peste care poti pune un sacou cu paiete.pantofi negrii si o geanta plic neagra si esti gata

| IloveME a răspuns:

Eu cel mai bine ma simt cand ma imbrac in blugi,o camasa eleganta si tocuri cat de mari!
A putea incerca cu o rochita eleganta, frumoasa de culori ca este la moda, dar sa nu fie foarte scurta! daca are o curelusa pantofii si geanta sa fie de aceiasi culoare, daca nu incearca sa fie de culoare neagra! parul lasat pe spate, ondulat si un machiaz select si dragut care sa nu fie prea strident!
Sper ca te-am ajutat!

| cokko a răspuns:

O roghita neagra pana deasupra de genunghi cu o palma, rochita sa fie cu spatele gol, o pereche de botine sau pantofi rosii si un plic rosu...nu tr accesoriza prea mult, o pereche de cercei sau o bratara finuta este de ajuns