| antoniapopescuantoniapopescu a întrebat:

Am şi eu nevoie de o informaţie, sper că mă puteţi ajuta cu maximă seriozitate! Vreau să-mi schimb tunsoarea şi de curând am remarcat-o pe a Dianei Bişinicu. https://www.google.ro/......ps?/search
Îmi poate spune cineva cum se numeşte sau cum i-aş putea cere cofezei să mă tundă? Mulţumesc!

1 răspuns:
| Ariana11 a răspuns:

E tunsa in scari doar ca si-a dat parul pe o parte, ai puteai sa ii spui cat sa te tunda si daca vrei sa ii arati poza eu asa faceam cand ma pensam laughing