| FashionDream a întrebat:

Am si eu nevoie de o parere urgenta va rog! Vreau sa imi spuneți daca tinuta de mai jos merge impreuna, adica daca arata urat sau nu.
http://checkinthemirror.sunphoto.ro/Ai_purta_7

Poate daca puteti sa aruncati o priveire si la intrebarea aceasta, chiar daca am dat deja funda:
http://www.tpu.ro/......e-site-ul/
Multumesc, astept raspunsuri urgente si dau funda!

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Ca stil e ok.insa am o problema cromatica.
trebuie sa schimbi ori camasa ori pantalonii.pentru pantaloni as propune negrul si ar fi mai bine sa completezi tinuta cu botine/cizme/bocanci crem.
daca pastram pantalonii as schima culoarea cizmelor si a camasii-as pune toate piesele all black pentru ca in centru sa cada verdele lime al pantalonilor.
sper ca te-am ajutat cu raspunsul meu. vreau sa retii ca tinuta nu este rea asa cum este insa ti-am spus cum as vedea eu acele 2 piese vestimentare.:*

| FashionDream explică (pentru Kasia):

Ok multumesc mult.chiar m-ai ajutat.

| Kasia a răspuns (pentru FashionDream):

Cu placere.

7 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Da, arată bine împreună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place dar nu si culoarea pantalonilor.

| FashionDream explică (pentru anonim_4396):

Ok, multumesc pentru sinceritate. Mai astept raspunsuri si apoi dau funda. big grin

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Pantalonii ăia sunt oribili, în orice fel de ţinută. La fel şi cizmele alea de dantelă sau din ce căcat sunt.
Cămaşa este chiar ok, iar inelul este kitchos şi deloc practic.
Pantalonii ori albi, negri, gri, nuanţe de albastru.
Sfat: O culoare de pe bluză să se regăsească şi-n partea de jos.

Cât despre întrebarea din link şi ţinutele create de tine, par a fi destul de ok, nu sunt genul meu, dar nu arată prea rău.
EXCEPŢIE fac cele în culorile neon.
NU poţi combina EVER roz neon, cu galben neon, corai şi alte culori aprinse de genul. Ai arăta ca un semafor pe stradă, s-ar opri şoferii la tine din instinct.
Mai încearcă.

| FashionDream explică (pentru MalleusMaleficarum):

laughing ok........mersi pentru raspuns.
Si ca sa stii si tu tinutele pe care le-am creat nu le-as purta nici eu, dar am vazut cateva poze cu tinute formate numai din haine neon de diferite culori asa ca m-am gandit sa incerc si eu sa fac o tinuta. Doar pentru ca tie nu iti place nu inseamna ca e neaparat urata. Oricum mersi pentru sinceritate...