| Aria1234567810111 a întrebat:

Buna, am si eu nevoie de putin ajutor, eu port 75B la sutien si am vazut un costum de baie care imi place mult dar este pe stoc doar 70B si 70C, care dintre aceste doua marimi credeti ca se aproprie cat de cat de 75B?

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Depinde daca e cu burete sau fara si cat de elastic este, daca e un pic rigid posibil sa te stranGa un pic la spate.
70C are cupa PREA mare pentru tine, ani de zile am purtat si eu 75Bwinking acum daca am pus ceva pe mine am 80 C laughing

| dragodana a răspuns:

Salut!
75=75 cm ai sub bust.
B=cupa.
Iti recomand sa iei 70B.Cupa este aceeasi, dar te va strange un pic la inceput.Mai bune asa pentru ca, din cauza clorului din piscina, a sarii din mare, a soarelui, se va largi si iti va fi bun in no time.

| Bianncax a răspuns:

70B