| Anonimus02 a întrebat:

Ce costum de baie mi se potriveste daca sunt mai scundă si putin plinuta. Nu mult. Am foarte putina burtica si celulita pe picioare dar nu e foarte inestetic. Nu sunt o balenă. Nu am forme prea proeminente deci nu stiu ce sa port. Ceva din doua piese pentru ca un costum complet m-ar aplatiza si mai mult. Si nu răspundeți "ia-ti un sutien cu push up". Acum cam toate sutienele costumelor de baie sunt cu push up deci da... Eu intreb ce stil

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Un costum cu un model cat mai vesel, ia atentia de la forme si de la eventualele defecte.

| ROB3RT89 a răspuns:

Daca ai ajuns sa te limitezi dupa ce zic unii si altii, chiar nu conteaza ce porti, important e sa le placa altora.